Andrzejkowe grafiki do druku już dostępne!

  • by

Halo, tu Natka!

Spieszę, by powiedzieć Wam, że wszystko grafiki z serii “Księżycowe Andrzejki” są już dostępne w naszym SKARBCU ♡ Możecie śmiało pobierać i to zupełnie za darmooooo! 

Zobaczcie co dla Was przygotowałam:

❤ PLAKAT – jest dość dużych wymiarów bo 42 na 60 cm, ale śmiało możecie też drukować na kartce A4

❤ Piki do babeczek – wystarczy, że wytniecie je i dokleicie wykałaczki, a Wasze muffiny nabiorą iście Księżycowego klimatu. Myślę sobie, że śmiało może użyć ich też na inne przyjęcia, bo jeśli lubicie gwiazdy to czemu by nie!

❤ Girlanda “Andrzejki” – przygotowana jest na kartkach A4. Przeciągnijcie przez nią wstążeczkę i gotowe!

❤ Zaproszenie – o wymiarach około 10×15 cm. Taaaak wieeem, w tym roku będzie ciężko z niego skorzystać, ale kto wie, może w przyszłym?

❤ Kartka Andrzejkowa – to forma wyrażenia w tym roku Andrzejkowych pozdrowień na dystans :)) Prześlijcie ją znajomym choćby Smsem, a z pewnością zrobi im się całkiem miło!

❤ Karteczki ze stanowiskami do wróżenia – są trzy – do wróżenia z kuli, z kart i fusów. Niech stanie się magiaaaaa!

Jako, że od kilku dni pracuję intensywnie nad projektami Świątecznymi by ruszyć z nimi już jutro, mamy strasznie mało czasu, by pokazać nasze Andrzejki szerszej liczbie osób :(( Jeśli więc macie ochotę nas choć troszeczkę wesprzeć w tej gonitwie, zostawcie komentarz, serduszko albo przekażcie dalej swoim znajomym, niech pójdzie w świat! To będą dla nas najmilsze pozdrowienia jakie możemy dostać 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.