Byle do Andrzejek

  • by

Halo, tu Natka!

Niosę ze sobą dziś plecak z pomysłami, z którego na pierwszy ogień wyciągam ANDRZEJKI! Nikomu nie muszę trąbić, że w tym roku będą inne niż zwykle, bo nie lubię oczywistych oczywistości. ALE CO TAM! Może ta inność spowoduje, że tym razem znajdziecie więcej czasu na przygotowania? Może macie ochotę przyłożyć się do nich nieco bardziej, i włączyć w tą zabawę Wasze dzieci?

Trzymam mocno kciuki za to, byście nie zapomnieli, że wśród chwastów są i piękne kwiatki! Jeśli więc możecie sobie na to pozwolić, odłóżcie na chwilę zmartwienia i dajcie się pochłonąć organizacji wyjątkowego przyjęcia  <3

Postanowiłam, że w tym roku ODWOŁUJĘ GWIAZDY z roli naczelnych przepowiadających przyszłość. W 2020 zdecydowanie coś poszło nie po ich myśli więc… niech nastaną KSIĘŻYCOWE ANDRZEJKI!

andrzejki, wróżby, zabawy andrzejkowe

Dobra, a teraz Natka wyciąga z plecaka garść pomocnych gadżetów 🙂 Udało mi się stworzyć nieco dodatków do samodzielnego druku, pod sztandarem „Księżycowych Andrzejek”. Będzie zaproszenie, będą plakaty, girlanda do powieszenia i piki do babeczek. Ba! Wyobraźnia poniosła mnie na tyle, że udało mi się nawet stworzyć nieco „zdystansowaną” do obecnej rzeczywistości kartkę z Andrzejkowymi pozdrowieniami (jestem dumna i blada. Serio.). Mam nadzieję, że chętnie roześlecie ją i pokażecie bliskim, że o nich myślicie. Wszystko to będzie zupełnie DARMOWE i dostępne w najbliższych dniach do pobrania!

Tymczasem w domowym zaciszu, wśród fusów z kawy i talii kart, polecam na początek zaplanować z dziećmi Wasz imprezowy niezbędnik. Z czym więc do Was dzisiaj spieszę? TUTURUUU: 

oto on. Planer Andrzejkowy

Dzięki niemu nie zapomnicie o najważniejszych elementach Waszego przyjęcia. Jest w nim miejsce na tworzenie list i kolorowych rysunków. Pamiętajcie też, że taki mały planer nie tylko bawi, ale też uczy Wasze pociechy. A czego? O tym już wspominam w ebooku, do którego zakupu bardzo gorąco Was zachęcam ;))

Wystarczy, że zapiszecie się na nasz Newsletter, a Planer wpadnie Wam na skrzynkę ♡

.
Pobierz planer Andrzejkowy

Klikajcie więc i drukujcie. Piszcie, wypełniajcie i rysujcie.

Możecie też śmiało posyłać w świat.
Niech echo Księżycowych Andrzejek poniesie się w sam Kosmos!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.