Nowy początek

  • by

Halo tu Natka!

Chyba nie wiem od czego zacząć, może więc na dobry początek – ależ długo mnie tu nie było! Przez ostatnie pół roku tyle zadziało się w moim życiu… Przede wszystkim rzeczy wspaniałych! I mimo, iż czuję, że powinnam dostać w dzienniczku ‘nieobecność nieusprawiedliwioną’, to w serduchu mam nadzieję, że mi wybaczycie <3

Powracam, bo nie wyobrażam sobie, że miałabym schować się do szafy wraz z moimi małymi talentami- wręcz przeciwnie- chcę się nimi dzielić i je rozwijać, by były ogroooomne!

przyjęcie, urodziny, urodziny dla dzieci

CO SIĘ ZADZIAŁO?

Przede wszystkim dorosłam do tego, by zrozumieć, że promocja i marketing to nie moja działka. Zupełnie tracę wtedy energię i motywację, by dawać Wam z siebie więcej i więcej. Przyznając się sama przed sobą (a wiecie, że najtrudniej stanąć przed lustrem i zachlipać do niego wyznając prawdę), a później przed wieloma osobami w Social Mediach, zrobiłam krok milowy do tego, by… POZNAĆ MICHALINĘ! Moje szczęście nie zna granic (serce bije jak szalone, micha się śmieje, i takie tam). Michalina to osoba ze wspaniałą energią i ogromną chęcią do tego, by pomóc mi rozszerzyć ideę moich dwóch projektów – Śpiochowiska i Byle do urodzin <3 I mimo, że nie znamy się osobiście i nigdy nie wypiłyśmy wspólnej, bo mieszkamy od siebie jakieś 6 godzin długiej drogi, to podjęłyśmy współpracę :))

POZNAJCIE WIĘC MICHALINĘ

Hej, witam wszystkich!

Zacznę od podziękowania Natce za takie miłe przedstawienie mojej skromnej osoby :)) Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogę dołączyć do zespołu takiej pełnej pozytywnej energii zdolniachy, szczególnie, że będę mogła wykorzystać swoją wiedzę w rozwoju produktów, w które naprawdę wierzę i widzę ich ogromny potencjał! Do tej pory moja droga zawodowa była dosyć nudna i po latach spędzonych w korpo czuję, że nadszedł ten moment, żeby zainwestować swój czas w coś, co naprawdę sprawia mi przyjemność. W takich okolicznościach z nieba spadła mi Natka, oferując możliwość uczestniczenia w jej cudownych projektach. A ja spisałam już rok 2020 na straty! Lubię się uczyć nowych rzeczy, od ogólnie rozumianej nauki o komunikacji, budowaniu relacji międzyludzkich i analizowaniu wizerunku organizacji do fizyki kwantowej i teorii powstania wszechświata. Każde wyzwanie to dla mnie motywator do działania (może oprócz lekcji francuskiego, które wciąż zawalam!), a jaki może być większy motywator od marki, w którą się autentycznie wierzy? :))  Jestem przekonana, że razem z Natką dokonamy wielkich rzeczy i będziemy się mogły z Wami dzielić coraz większą ilością Deconatkowych dobroci!  :))

A więc trzy.. dwa.. jeden.. ruszamy!

CZEGO MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ?

  • WYJĄTKOWYCH PRZYJĘĆ urządzonych przez Was, ale z naszą małą pomocą, bo bardzo chcemy być ich gośćmi – choćby duchem ;))
  • TEMATYCZNYCH GRAFIK do zakupu – jeśli tylko poczujecie, że do Waszego przyjęcia brakuje Wam kolejnych elementów z naszego sklepiku – serca nam wyskoczą z piersi!
  • DARMOWYCH GRAFIK do druku – sama z takich korzystam wielokrotnie, polecam innym i puszczam dalej w obieg! Niech ich Twórcom świat wynagrodzi!
  • EBOOKÓW z serii „Byle do Urodzin” – moje największe zaskoczenie to była wiadomość Michaliny, po zajrzeniu do tego już dostępnego w sprzedaży – „myślisz, że dałabyś radę napisać kolejnego jeszcze w tym roku?” (spadłam z krzesła)
  • I kilku innych jeszcze nie do końca sprecyzowanych pomysłów, które siedzą w naszych głowach i które pielęgnujemy z należytą starannością <3

GOTOWI?

No to zaczynamy! A jakie przyjęcie pójdzie na pierwszy ogień?

Zgaduj zgadula (niech chłop spadnie z ula)!

Byle Do Urodzin

Tutaj będziemy pisać o przyjęciach, świętach i okazjach, które się zbliżają oraz grafikach, które będą dostępne

Śpiochowisko

Nasza główna marka, pod której szyldem pokazujemy imprezy pod namiotami i dajemy znać o nowościach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.