Planowanie przyjęcia urodzinowego

  • by

Halo Śpiochy!

Porozmawiajmy dziś o planowaniu urodzin, w końcu to moment na który oczekuje każde dziecko, tupiąc z nóżki na nóżkę :)) To ogromna przyjemność patrzeć, jak Maluchy ekscytują się na samą myśl przyjęcia ♡ Zapewne za kilka lat ich wymarzona impreza będzie wymagała jedynie głośnej muzyki i grona najlepszych znajomych, ale teraz możemy zaszaleć, spełniając marzenia o wróżkach i superbohaterach ☆ GOTOWI? 

Może nie uwierzycie, ale w świecie dzieci, codzienność pełna jest wyzwań. Na serio! Skoro więc my, jako dorośli usprawniamy sobie życie planując (team Planerek to także mój team! Nie kupię kalendarza, jeśli nie porwie mojego serca swoim pięknem. Mój notes ma być totalnie obłędny! Wszystko po to, żebym z uśmiechem do niego zaglądała :)) to dlaczego nie uczyć tego naszych pociech? Urodziny są ku temu świetną okazją, a jak! Mamy tu i ogromną motywację do działania i świetny materiał do ogarniania podstaw planowania.

Co tak naprawdę daje dziecku planowanie urodzin?

  • uczy się przewidywać, bo przecież planując musimy założyć różne scenariusze
  • szkoli swoje zdolności w byciu przekonywującym - czyli najzwyczajniej w świecie, zdobywa kolejny level w dyskutowaniu z nami ;))
  • uczy się sztuki kompromisów, których nie brakuje ani w planowaniu, ani w życiu
  • poznaje, jak ważne jest mądre i realne zakładanie celów do zrealizowania (w końcu każda księżniczka chciałaby urodzinowy bal na sto osób, a chłopak odjazdową imprezę z gwiazdą sportu...)
  • otrzymuje świetny materiał do szkolenia się w kreatywnym myśleniu
  • poznaje także siebie i swoje pragnienia, które dzięki formie pisemnej musi jakoś nazwać, sprecyzować, co wcale dla dziecka nie musi być tak łatwe i oczywiste... (pozytywny skutek uboczny - Ty też je poznajesz :)))

A zakładając, że planujecie wspólnie, po prostu wzmacnia z Tobą cudowną więź, jaką jest Wasza relacja.

Przekonani, że planowanie dla dziecka może być naprawdę czymś pożytecznym? Tak? To siadajcie do planowania!

MAM DLA WAS COŚ EKSTRA!
KOLOROWY URODZINOWY PLANER ♡

To coś zupełnie nowego, czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Gwarantuję! Wszystko dlatego, że powstał w mojej głowie jako początek projektu, o którym nawet wtedy jeszcze nie marzyłam! Przed jego ostateczną wersją planner był w rękach niemal 100 osób, które dodały wiele uwag od siebie i  dzięki którym został on udoskonalony, za co wysyłam im ogromne uściski ♡  Udostępnię Wam dwie wersje, bo przecież dziewczynki muszą mieć kwiatuszki, na widok któych chłopcy by nieco zasłabli…

JEŚLI MACIE OCHOTĘ GO OTRZYMAĆ, SZYBCIUTKO ZAPISZCIE SIĘ TUTAJ ↓

.

Pamiętajcie, że aby dostać się do Skarbca, musicie potwierdzić subskrypcję, a pierwszy email lubi wpadać niestety do folderu SPAM, newsletter czy oferty. Zerknijcie tam proszę ;)) 

PS. Szczęśliwcy zapisani do Skarbca nie muszą zapisywać się ponownie- dla Was Plannery dostępne są od ręki ♡

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.